Dzieci w wieku 7-10 lat

Zajęcia sportowe:

  • Jumping Fitness Kids - Zajęcia na trampolinach to idealny sposób, aby przekonać się do aktywności fizycznej. Frajda, jaką daje skakanie na trampolinie rozładuje niewykorzystane pokłady energii i równocześnie rozwinie wydolność dziecka, poprawi kondycję oraz wzmocni mięśnie głębokie odpowiedzialne za prostą postawę ciała. W zajęcia wplecione będą również elementy gier i zabaw, a także troszkę tańca.

 

  • Bungee Fitness Kids  - Nowoczesna forma ćwiczeń mięśni całego ciała oraz super zabawa. Ćwiczenia na linach bungee dają nie tylko olbrzymią radość “latania”, ale i dużą możliwość kompozycji zabaw, układów tanecznych i ćwiczeń gimnastycznych w sposób nie obciążający stawów. Szczególnie na tych zajęciach dzieci będą wzmacniać mięśnie wspomagające oraz utrzymujące kręgosłup, zachowując poprawną postawę ciała. Zajęcia będą przystosowane do umiejętności ćwiczących, a poziom trudności wykonywanych ćwiczeń będzie wzrastał z każdym treningiem. Dzięki małej, 8-osobowej grupie instruktor będzie miał większą możliwość pracy z każdym uczestnikiem osobno.

 

 

Warsztaty artystyczne:

  • Teatralne - „My teatralni i globalni” - Tematyka tych warsztatów nie jest przypadkowa. Zabawy, eksperymenty nawiążą bezpośrednio do 17 celów Zrównoważonego Rozwoju (SDG). Teatr łączy w sobie wiele dziedzin twórczości artystycznej, kształtuje wyobraźnię, kreatywność, uczy otwartości na potrzeby innych. Zabawy
    w grupie wpływają na rozładowanie emocji, przyswajanie postaw moralnych, a także ćwiczenia zmysłu obserwacji i kształtowanie zainteresowań. W czasie spotkań poruszymy tematy dotyczące ochrony środowiska, praw dziecka, głodu na świecie lub zrównoważonego rozwoju. Wykorzystamy do tego różne ćwiczenia teatralne: elementy teatru plastycznego, ćwiczenia z teatru ruchu, ćwiczenia buzi i języka, gry i zabawy na emocjach.. Dzieci nauczą się zasad tworzenia cieni, form plastycznych i kolorowych figur, utworzą lalki, nauczą się kolorowych kolaży świetlnych, odbić i refleksów. Stworze spektakle cieniowe będą pokazywane dla rodziców i społeczności lokalnej.

 

Proponowane terminy zajęć*:

 

  
* Zajęcia ruszają przy zapisie min. 4 osób.
    Dni i godziny zajęć może ulegać zmianie. Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje i sugestie.