sob., 02 lis | Klub Malucha / Żłobek "Widzimisię"

Logosensoryka© - rozpoczęcie zajęć

Zajęcia oparte na angażowaniu zmysłów, małej motoryki oraz aparatu mowy Malucha. Każde spotkanie to prawdziwa kopalnia pomysłów na zabawy wspierające rozwój Dziecka.
Rejestracja jest zamknięta
Logosensoryka© - rozpoczęcie zajęć

Czas i lokalizacja

02 lis 2019, 12:00
Klub Malucha / Żłobek "Widzimisię", Rusznikarska 14A lokal XXII, 31-261 Kraków, Polska

O wydarzeniu

Zajęcia dla dzieci w wieku 4 - 18 miesięcy + rodzic

LogoSensoryka© to zajęcia oparte na angażowaniu zmysłów, małej motoryki oraz aparatu mowy Malucha. Są to trzy wiodące elementy każdego spotkania. Zabawę sensoryczne wzbogacamy o wyrażenia dźwiękonaśladowcze, wierszyk, piosenkę, rymowankę.

 W ten sposób zapraszamy uczestników do wciągającego, niezwykle ciekawego  świata zmysłów, manipulowania, doświadczania oraz mowy i komunikacji.  Dzieci podczas zajęć robią to, co lubią najbardziej – doświadczają,  jednocześnie wzbogacają słownictwo, uczą się koncentracji uwagi,  komunikują się oraz nawiązują wspaniałą więź z  Rodzicem/rówieśnikami/opiekunem poprzez wspólną zabawę.  

Każde spotkanie to prawdziwa kopalnia pomysłów na zabawy z Maluchami, wspierające ich rozwój. Rodzice w prosty sposób mogą korzystać z tych inspiracji w domu, a ich kompetencja i możliwości są kluczowe dla prawidłowego rozwoju najmłodszych 

Dzieci.

Obowiązują zapisy. 

Rejestracja jest zamknięta

Udostępnij to wydarzenie