top of page

sob., 02 lis

|

Klub Malucha / Żłobek "Widzimisię"

Logosensoryka© - rozpoczęcie zajęć

Zajęcia oparte na angażowaniu zmysłów, małej motoryki oraz aparatu mowy Malucha. Każde spotkanie to prawdziwa kopalnia pomysłów na zabawy wspierające rozwój Dziecka.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Logosensoryka© - rozpoczęcie zajęć
Logosensoryka© - rozpoczęcie zajęć

Czas i lokalizacja

02 lis 2019, 12:00

Klub Malucha / Żłobek "Widzimisię", Rusznikarska 14A lokal XXII, 31-261 Kraków, Polska

O wydarzeniu

Zajęcia dla dzieci w wieku 4 - 18 miesięcy + rodzic

LogoSensoryka© to zajęcia oparte na angażowaniu zmysłów, małej motoryki oraz aparatu mowy Malucha. Są to trzy wiodące elementy każdego spotkania. Zabawę sensoryczne wzbogacamy o wyrażenia dźwiękonaśladowcze, wierszyk, piosenkę, rymowankę.

 W ten sposób zapraszamy uczestników do wciągającego, niezwykle ciekawego  świata zmysłów, manipulowania, doświadczania oraz mowy i komunikacji.  Dzieci podczas zajęć robią to, co lubią najbardziej – doświadczają,  jednocześnie wzbogacają słownictwo, uczą się koncentracji uwagi,  komunikują się oraz nawiązują wspaniałą więź z  Rodzicem/rówieśnikami/opiekunem poprzez wspólną zabawę.  

Każde spotkanie to prawdziwa kopalnia pomysłów na zabawy z Maluchami, wspierające ich rozwój. Rodzice w prosty sposób mogą korzystać z tych inspiracji w domu, a ich kompetencja i możliwości są kluczowe dla prawidłowego rozwoju najmłodszych 

Dzieci.

Obowiązują zapisy. 

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page