top of page

Czas Do Ustalenia

|

Widzimisię

RODZINNE WIDZIMISIĘ

RODZINNE WIDZIMISIĘ 17 marca 2019 - godz. 10.00 - 19.00 Przyjdź do nas i przekonaj się, czy mamy ofertę odpowiadające Twojemu „widzimisię”!

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
RODZINNE WIDZIMISIĘ
RODZINNE WIDZIMISIĘ

Czas i lokalizacja

Czas Do Ustalenia

Widzimisię, Rusznikarska, Kraków, Polska

O wydarzeniu

 

Zajęcia i warsztaty oferowane podczas wydarzenia:

  • "bObles" - Zajęcia ogólnorozwojowe opierające się na przygotowanym programie zabaw z duńskimi terapeutycznymi klockami bObles. Są to specjalnie zaprojektowane duże, miękkie, w różnych kolorach klocki w kształtach zwierząt i figur geometrycznych przeznaczone do właściwego rozwoju motoryki dziecka. Klocki można ze sobą łączyć, dzięki czemu powstają ciekawe konstrukcje i tory przeszkód dla maluszków. Zajęcia dla dzieci w wieku 1-3 lat + rodzic.
  • "Sportowe gry i zabawy + bObles" - Zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci w wieku przedszkolnym urozmaicone o sportowe gry i zabawy oraz wzbogacone o zabawy na klockach bObles. Zajęcia dla dzieci w wieku 4-6 lat.
  • "Zmysły kreatywności" - kreatywność jest cechą, która w każdym okresie naszego życia powinna być nieustannie rozwijana. Zajęcia są propozycją, gdzie prowadzący razem z uczestnikami przechodząc przez zadania integracyjne skupia się na stworzeniu dobrej i bezpiecznej atmosfery. Dzięki czemu każdy uczestnik może pogłębić swoją samoświadomość, pewność siebie oraz rozbudzić swoją kreatywność. W zależności od wieku ćwiczenia skupiają się na innych potrzebach odbiorców: kreatywnym sposobie komunikacji, tworzeniu grup, wyrażaniu siebie, kreowania własnych działań. Zajęcia w trzech grupach wiekowych dla dzieci wieku 1-4 , 5-10 oraz 10-16 lat oraz  dla młodzieży powyżej 16 roku życia i dorosłych. Obowiązują zapisy! biuro@widzimisie-krakow.pl
  • Warsztaty żonglerskie – Żonglowanie to świetna zabawa i trening dla naszych szarych komórek. Z początku ćwiczenia żonglerskie sprawiają wrażenie trudnych do opanowania, ale nawet krótki trening aktywuje obydwie półkule do pracy i przyczynia się do poprawy sprawności naszego mózgu. Zapraszamy rodziny wo wspólnej do zabawy i nauki. Warsztaty dla całej rodziny.
  • "Zdrowe noszenie" - Niemowlęta lubią noszenie. Jak nosić, aby wspierać rozwój psychomotoryczny dziecka? Jakie wybrać narzędzie - własne ręce, chustę, nosidło? Czy wiązanie jest trudne i jak się zabrać do nauki? Jak rozpoznać dobrą chustę i dobre nosidło? Tego wszystkiego dowiecie się na godzinnym spotkaniu z Certyfikowanym Doradcą Noszenia ClauWi.
  • Budowanie więzi z dzieckiem - Zapraszamy rodziców na prezentację na temat budowania więzi na wczesnych etapach życia dziecka i wspierania jego rozwoju w oparciu o teorię przywiązania, który poprowadzi Katarzyna Krzemień - psycholog i psychoterapeutka specjalizująca się w terapii rodzinnej i indywidualnej oraz mama nastolatka.
  • "Gry i zabawy świata" - niezwykła zabawa z klubem gier narodów świata.  Dowiemy się o historii każdej gry, zaczerpniemy dużo pozytywnej energii ze wspólnie spędzonego czasu. Przedstawimy gry z Francji (culbuto, le passe-trappe), Holandii (Jakkolo), Łotwy (Novuss), Czech (Hokej stołowy), Włoch (Boccia), Indii (Carrom), Kanady (Crocinole) i Rosji (Lotto).
  • Czytanie z Szafa Pełna Książek
  • Pozytywna Dyscyplina - wprowadzenie do metody wychowawczej opartej na wzajemnym szacunku i miłości Pozytywna Dyscyplina

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page