top of page

Czas Do Ustalenia

|

Widzimisię

SMYKO-MULTISENSORYKA® - ZAJĘCIA POKAZOWE VOL.2

SMYKO-MULTISENSORYKA® Zajęcia pokazowe - Zajęcia sensoryczne Sobota 30.03.2019 I grupa: godz. 12.00 II grupa: godz. 13.00 (wiek 0,6 - 2,5 lat) + rodzic/opiekun Program Smyko-Multisensoryka® dba o to, żeby jak najlepiej wspierać rozwój maluszków

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
SMYKO-MULTISENSORYKA® - ZAJĘCIA POKAZOWE VOL.2
SMYKO-MULTISENSORYKA® - ZAJĘCIA POKAZOWE VOL.2

Czas i lokalizacja

Czas Do Ustalenia

Widzimisię, Rusznikarska, Kraków, Polska

O wydarzeniu

 

SMYKO-MULTISENSORYKA® Zajęcia pokazowe - Zajęcia sensoryczne

Sobota 30.03.2019  I grupa: godz. 12.00  II grupa: godz. 13.00

(wiek 0,6 - 2,5 lat) + rodzic/opiekun

Program Smyko-Multisensoryka® dba o to, żeby jak najlepiej wspierać rozwój maluszków oraz edukować rodziców: jak w prosty sposób, poprzez zabawę wspierać rozwój własnego dziecka na co dzień. Czerpiąc przy tym dużo radości i satysfakcji ze wspólnej zabawy.

SMYKO-MULTISENSORYKA są to zajęcia: - Rozwojowe - wspierają całościowy rozwój dziecka (procesy integracji sensorycznej) - Profilaktyczne - zapobiegają powstaniu deficytów sensorycznych - związanych z tzw, deprywacją sensoryczną (zbyt małą ilością bodźców potrzebnych do prawidłowego rozwoju) - Przesiewowe - pozwalają wstępnie określić "profil sensoryczny dziecka" - jest to pierwszy krok w celu wykrywania zaburzeń integracji sensorycznej - Edukacyjne - rodzice i opiekunowie dowiadują się w jaki sposób prawidłowo stymulować zmysły maluszka poprzez proste aktywności i zabawę - Zabawowe - dzieci mają możliwość swobodnie eksplorować i kreować rzeczywistość - Nastawione na proces (a nie na efekt) - na zajęciach najważniejsze są doświadczenie, eksplorowanie, radość z bycia razem.

Prosimy o zabranie obuwia na zmianę dla dzieci i rodziców/opiekunów.

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page