top of page

Czas Do Ustalenia

|

Rusznikarska

TYDZIEŃ EDUKACJI GLOBALNEJ

Tydzień Edukacji Globalnej to cykliczne wydarzenie obchodzone w trzecim tygodniu listopada. W tym roku przypada w dniach 19-25 listopada i odbywa się pod hasłem „Cele Zrównoważonego Rozwoju. Odpowiedzmy na wyzwania zmieniającego się świata!”. W ramach tego tygodnia CAR „Widzimisię” organizuje zajęc

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
TYDZIEŃ EDUKACJI GLOBALNEJ
TYDZIEŃ EDUKACJI GLOBALNEJ

Czas i lokalizacja

Czas Do Ustalenia

Rusznikarska, Rusznikarska, Kraków, Polska

O wydarzeniu

 

TYDZIEŃ EDUKACJI GLOBALNEJ

 

Tydzień Edukacji Globalnej to cykliczne wydarzenie obchodzone w trzecim tygodniu listopada. W tym roku przypada w dniach 19-25 listopada i odbywa się pod hasłem „Cele Zrównoważonego Rozwoju. Odpowiedzmy na wyzwania zmieniającego się świata!”.

W ramach tego tygodnia CAR „Widzimisię” organizuje zajęcia od poniedziałku do piątku łączące edukację globalną z teatrem formy. Chcemy by teatr stał się u nas narzędziem do szerzenia edukacji globalnej.

TEG to okazja do tego, by prowadzić lokalne działania edukacyjne o problemach globalnych, skierowane przede wszystkim do dzieci i młodzieży. TEG to też okazja, by angażować dzieci i młodzież do aktywnego działania na rzecz bardziej sprawiedliwego świata, pokazywać (i wspólnie z nimi wypracowywać) konkretne możliwości zaangażowania i uświadomić im w tym kontekście odpowiedzialność za własne działania.

Zajęcia bezpłatne!

Zajęcia codzienne od 19 do 23 listopada 2018 roku

Godz. 16:00 wiek uczestników 2-4 lata wraz z rodzicem/opiekunem

Godz. 17:00 wiek uczestników 5-7 lat

Godz. 18:00 wiek uczestników 7-10 lat

Godz. 19:00 wiek uczestników 10-14 lat

Grupy od 6 do max 12 uczestników. Cykl zajęć w danej grupie wiekowej trwać będzie codziennie od poniedziałku do piątku. Obowiązują zapisy przez Formularz kontaktowy w zakładce Kontakt, przez maila biuro@widzimisie-krakow.pl lub w prywatnej wiadomości na Facebook’u.

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page